چگونه یک دانشجوی خوب باشیم ؟
نرم افزار Cam Scanner رو دانلود کن و با استفاده از اون، جزوه هات رو به راحتی اسکن و به فایل PDF تبدیل کن .
برای عضویت در سایت کافی است از طریق منوی بالای سایت روی گزینه ی ثبت نام کلیک کرده و فرم مربوطه را در کمتر از یک دقیقه تکمیل کنید و کاربر سایت شوید .
برای ورود به سایت هم از طریق همان منوی بالای سایت روی گزینه ی ورود کلیک کرده و اطلاعاتی که موقع ثبت نام وارد کردید را نوشته و روی دکمه ی ورود کلیک کنید .
همیشه لیستی از آخرین جزوه های اضافه شده به سایت در صفحه ی ( جزوات ) موجود است . ولی برای رسیدن به جزوه ی مورد نظرتون باید وارد قسمت ( جستجو ) بشید و بر اساس نام جزوه یا نام درس جزوه ی مورد نظرتون رو پیدا کنید . اگر جزوه ی درس خاصی مد نظر شما هست که در سایت موجود نیست از طریق بخش پشتیبانی به ما اطلاع دهید حتما بررسی خواهیم کرد .
برای ارسال جزوه کافیه از همه ی صفحات جزوتون عکس بگیرید , ( بعضی دوستان با موبایل از طریق نرم افزار camscanner عکس میگیرند که فکر بدی نیست ! ) , ملاک تایید جزوه چند مسئله مهم است :
- جزوه تکراری نباشد
- اسم فرد یا شرکت خاصی روی آن نباشد
- خوش خط و واضح باشد
- قیمت تعیین شده توسط شما برای آن منطقی باشد
* توجه داشته باشید که این سایت جزوه را یا تایید میکند یا نمیکند و ویرایشی در قیمت و توضیحات جزوه صورت نمیگیرد .
- از طریق بخش جزوه های من آخرین وضعیت جزوه ی خود را مشاهده کنید . اگر ( رد شده ) بود از طریق بخش پشتیبانی دلیل آن را جویا شوید . همچنین با ثبت شماره همراه خود در بخش ویرایش پروفایل از آخرین تغییرات وضعیت جزوه بصورت sms آگاه شوید .
اگر شماره همراه خود را در بخش ویرایش پروفایل وارد کرده اید و اس ام اس به دست شما نمی رسد ممکن است یکی از دو دلیل زیر را داشته باشد :
- sms های تبلیغاتی برای شما غیرفعال شده باشد
- شماره همراه شما توسط مدیریت غیرفعال شده باشد که این موضوع را می توانید از طریق بخش پشتیبانی پیگیری کنید .
سایت دانشجوی خوب همانطور که در بخش قوانین سایت دیدید از روی فروش جزوه های شما (30) درصد برداشته و تنها راه کسب درآمد سایت هم همین است لذا تنها راه درآمدی خود را به خطر نمی اندازد ولی شما برای اطمینان از این موضوع می توانید در هر زمان از شبانه روز و با هر حساب کاربری یکی از جزوه های خود را بخرید و در حساب کاربری خودتان خرید را مشاهده کنید .